Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нима ще е пресилено да сравняваме музикалното дело на Бетовен с ролята на Шекспир в поезията и драмата, с титаничния принос на Ленин във философията и революцията?
Бисери 3,095 прегледа
Следващ →

Още вицове

"ТОВА КОЕТО НЕ МЕ УБИВА... ПОСЛЕ МНОГО СЪЖАЛЯВА." /А. Доган/ Съпружеско ложе - мъж(М) и жена(Ж): Ж: - Скъпи, хайде да играем ролева игра? М: - Давай. Ж: - Ти си таксиметров шофьор, а аз съм млада, симпатична девойка, която е ползвала таксито, но не й стигат парите за да си плати превоза. М: - Давай. Ж: - Чичко шофьор, не ми стигат парите за да си платя за возенето, пусни ме, моля ти се! М: - Заминавай... - Мамо, а бог какъв е, мъж или жена? - Бог е едновременно и мъж и жена, той не е с определен пол. - Мамо, а той бял ли е, или черен? - Бог, синко, е едновременно и черен и бял. - Мамо, а той с хомо или с хетеросексуални наклонности е? - Ти пък! Той обича еднакво и мъжете и жените, и децата. - Аха, разбрах! Бог - това е нещо като Майкъл Джексън... В лудницата лудите се хванали през кръста, обикалят на горе-на долу и викат: - Пуф-паф, пуф-паф… Идва главния доктор и вика на началника на отделението: - Абе, не ти ли пречи тоя шум? - Шума не, ама само дето пушека е много. Една жена се оплаква на приятелката си: - Моя съвсем ми писна. - Защо? - Идва си вечер вкъщи, носи бутилка вино, което с вечерята изпиваме. И нали е катаджия след това си сваля гащите и казва: - Алкохолна проверка. А сега духни в тръбичката!