Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Качва се в препълнен автобус хубава блондинка и възкликва: - Колко хубави мъже! Сигурно някой от тях ще ми отсъпи място. Изведнъж половината седалки в автобуса се опразват.
Блондинки 2,967 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старшина към редник: - Вече пети път този месец искате отпуска. И все заради заболяване на дядо ви! - Тъй вярно, самият аз вече започвам да се чудя дали дядо не симулира! Един човек бил много зиморничав, вечно му било студено. Накрая умрял. Озовава се пред портите на Рая и св. Петър го пуска. В Рая температурата е вечно 24-25 градуса, приятни градини, птички, цветя, а нашият човек се мота наоколо и трепери, пак му е студено. Св. Петър го попитал: - Как може да ти е студено?! На земята все мръзнеш. Тук е Раят, всичко е перфектно, а ти само трепериш. - Ами явно за мен и тук е студено. Предложил му св. Петър да го свали долу при Дявола за малко да се постопли. Слезли долу при Дявола: - Какво ми водиш? - Водя го този само за малко, че горе мръзне. Пусни го в 1-ви кръг на Ада да се постопли малко. Отваря вратите Дяволът на 1-ви кръг на Ада и нашият влиза. След 10 мин. излиза - пак му е хладно. Дяволът го води в 5-ти, 7-ми кръг на Ада. Седи малко човекът, излиза и пак трепери. - Пак ли ти е хладно? - Не мога да се стопля, пак ми е студено! - рекъл той. Накрая Дяволът го бутнал в 10-ти кръг на Ада. Минало се известно време и св. Петър казал на Дявола: - Колега, дай да отворим за малко да го видим този как е, че трябва да го качвам скоро. - А, как да е, сигурно се е изпържил сто пъти досега, може и следа да няма от него. - Нищо, нищо, отвори за всеки случай. Оварят те и отвътре се чува гласът на нашия човек: - Затваряйте врататааа! Духа!!! Говорят си две приятелки: - Вчера имахме гости, моя започна да разказва много неприличен виц, та се наложи да го изгоня. - Браво, правилно си направила! - Аха, само, че за да чуят края на вица, всички гости тръгнаха с него... Лекар казва на пациент преди операция: - Разбира се, упойката е безплатна… Обаче след операцията събуждаме за пари! Никога на никой не казвай, че можеш да преинсталираш Windows.