Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Искам когато умра да разхвърлят праха ми над някой МОЛ-така ще съм сигурен ,че дъщеря ми ще ме посещава поне два пъти в месеца.
Бисери 3,176 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нашите олимпийци все още има за какво да се борят - за място до прозореца за връщането със самолета. Никъде няма толкова джебчии, колкото има в държавния джоб! Иванчо отива на училище влиза в клас и учителката задава вапрос на учениците защо ската е плоска риба? От целия клас само Иванчо вдига ръка и учителката го вдига: - Кажи Иванчо! - Ами защото го е ЕБАЛ кита. Учителката му казва: - Иванчо, утре с баща ти! На другия ден Иванчо идва с баща си и учителката казва: - Много ми е неудобно, но ви викам, защото зададох вапрос на сина ви защо ската е плосак и той ми отговори "защото го е ебал кита". А бащата казва: - Госпожо учителка, а знаете ли защо на рака очите са му толкова големи? Тя казва: - Не. - Ами защото и той е бил там и е гледал. Очите виждат всичко, но не виждат себе си. Две студентки си обсъждат нови запознанства. Едната: - Много се чудя... - Какво се чудиш? Да му пуснеш ли? - Не, дали ще се обади. А аз ще му пусна...