Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Чавдар Войвода строява четата си в две редици и започва да кастрира всеки един. Резва първия и го пита: - Боли ли? - Не боли! - Що не боли? - Щото съм от четата на Чавдар Войвода. Резва втория и пак го пита: - Боли ли? - Не боли! - Що не боли? - Щото съм от четата на Чавдар Войвода. Резва третия и отново го пита: - Боли ли? - Не боли! - Що не боли? - Щото е на Яне от втората редица!
Разни 1,337 прегледа
Следващ →

Още вицове

През 80-те, син към баща си: - Тате, ти все казваше, че нищо няма да излезе от мен, ама ела сега да видиш какъв важен човек станах! Три предприятия се карат за мен и всяко вика "Вземи го ти!". Мъж пита приятелката си: - Ти с колко мъже си била преди мен? - С 3-ма... Не извинявай, с 12 .... сетих се за още един случай... Една баба е на смъртно легло. До нея седи дядото и й казва: - Не мога да живея без тебе, ако ти умреш, идвам с тебе! А бабата му вика: - Божке, недей да умираш веднага след мене, стой поне сериала да свърши и после да ми разкажеш какво е станало! Може би не е топенето на ледовете в Антарктида. Може би повишаването на нивото на океана е причинено, защото хората са станали по-дебели и нашите континенти просто потъват. В един бар влиза един кон. Сяда на бара и си поръчва една лимонада, изпива я и си поръчва още една. На третата лимонада бармана не издържа и пита: - Що не си поръчаш и едно уиски бе? - Иска ми се но не мога, с каруца съм - отговаря коня.