Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Три часа през нощта. Вбесен мъж чука по стената на съседа: - Ако не престанеш да свириш на скапания тромбон ще се побъркам! - Боя се, че си закъснял, драги - отвръща съседът - аз престанах преди два часа.
Разни 1,462 прегледа
Следващ →

Още вицове

Домакинята: — Да ви сипя гъби? Госта: — Не, благодаря, гъби обичам само да бера! — Както желаете! Мога и по пода да ги наредя. Полковник се прибира вкъщи и хваща жена си с майора. Вади пистолета и му казва. -Ела с мен отвън. Излизат на улицата. Полковника: - Слушай, познаваме се отдавна, колко години служим заедно, големи мъже сме. Ще направим така, аз ще стрелям два пъти във въздуха и двамата ще паднем. При когото първо дойде жена ми, за него ще остане. Жената чува двата изстрела, подава си главата през прозореца да погледне и после се провиква: - Иванеееее, излизай, тия двамата кретени се изпозастреляха. Едно детенце си играело в къщи и се скрило под кревата. По едно време се прибира майка му с любовник. Гледа няма никой вкъщи. Казва на любовника: -Мъжът ми го няма, а детето сигурно си играе някъде на вън... Събличат се и започват да правят секс. Обаче мъжът и се прибира. Любовника скача и се скрива под леглото. Мъжът влиза в спалня и гледа жената сама. Казва и: -Жена, детето го няма давай да правим секс. И почнали. А под леглото стоят любовника и детето и се гледат. И по едно време детето казва на любовника: -Не дишаш, а, не дишаш. А как дишаше... Синът пита баща си: - Каква е добрата жена? Баща му отвръща: - Добра жена е тази, която има голям ..., може здраво да държи в ръцете си ... и си пада малко ..... Синът: - Стига бе, тате? Бащата: - Не ме разбра правилно. Тя трябва да има голям апартамент, здраво да държи домакинството и и да е малко глупава. А тази, за която ти си помисли е отлична жена. Най-кратката и прекрасна приказка: Живял някога един принц, който веднъж попитал прекрасна принцеса: "Ще се омъжиш ли за мен?" И тя отговорила: "Не!!" И принцът живял дълго и щастливо, ходел на лов и за риба, всеки ден се виждал с приятели, пиeл много бира, напивал се зверски, гледал футбол с приятели, и разхвърлял чорапи из двореца, и не свалял седалката в тоалетната, и чукал слугини, приятелки и съседки, и пял под душа, и пърдял когато пожелае, и гръмко се уригвал, и си драпал топките. Край!