Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Някакъв хванал златната рибка и тя му се примолила: - Пусни ме, ще ти изпълня три желания! - Добре... Първото ми желание е да имам много пари. Второто ми желание е да имам колкото си искам жени. А третото ми желание е да те хвана още стотина пъти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Най-недостъпната и високоморална жена е тази, която знае, че не си е избръснала краката.
Бисери
03.10.2017
3,333 прегледа
Следващ →
Още вицове
Доктор-рентгенолог, притопляйки си пиле в микровълновата, по навик казал: "Не дишайте".
Една жена отишла с болния си мъж на лекар. Дпктора прегледал мъжа,хванал ръката на жената и й казал: -Госпожо,мъжа ви е много болен! За да живее,трябва да му угаждате с всичко, да не му създавате грижи и да няма никакви задължения. Трябва да изпълнявате всичко което ви каже той. Тръгнали си от лекарския кабинет. По пътя мъжа попитал жена си: -Скъпа,какво ти каза доктора докато бяхме в кабинета? Жената: -Че ще умреш.
- Като малък бях много умен! На 8 месеца вече можех да ходя!! - И ти на това каваш умен? Аз например до тригодишна възраст ме носеха само на ръце!
Срещат се Нане и Вуте, заприказвали се и Нане пита Вуте какво работи. - Научен работник! - Е кво е научен работник? - пита Нане - Глей са, правим разни опите и документираме.Та значи фанахме една стоножка, откинем и единио крак и речем: "Oди ма!", "Она оди". И ния пишем у протоколо -"Она оди " После откинем и още един крак и пак й речем: "А оди ма!", "Она па оди"... И ния пешем "Она па оди" И така доде и откинем сите крaка Викаме й: "А оди ма!" Она ни мърда ни шава, И ния пишем у протоколо: "Она оглуше"
Във всяка болница има двва вида пациенти: едните са сериозно болни, а другите се оплакват от храната.