Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Най-жестоката ми вътрешна борба е тази на гадното ми чувство за хумор с доброто ми възпитание....
Бисери 3,506 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пич си хванал гадже с лош дъх в устата и все се чудел как да и намекне по-деликатно за това. На една среща след поредната неприятна целувка й рекъл: - Скъпа, ходиш ли на зъболекар? - Да ходя. - А мост да са ти правили скоро? - Да, правиха ми! - А да ти е срал някой под моста?... Двама си говорят: - Вече не мога да лъжа жената, че съм на работа, а да отида на бира с приятели. Хваща ме, че лъжа! - Как? - Ами ползва локализатор за установяване на местоположение на GSM - линк. Обява: "...Пари по факса моля да не се изпращат - черно-бял е." - Благодаря ти за китарата, която ми подари за Коледа - казва Иванчо на чичо си. - Не знам как да ти се отблагодаря! - Много се радвам - отвръща поласкан чичото. - Научи ли се вече да свириш на нея? - О, не! Не се и налага. Майка ми дава по 5 лв. да не се упражнявам през деня, а татко - по 10, за да не свиря през нощта. - Когато бях малък нямаше толкова много цигани. - Да бе да, просто не си разбирал от разсизъм тогава!