Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Най-жестоката ми вътрешна борба е тази на гадното ми чувство за хумор с доброто ми възпитание....
Бисери 3,505 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пациент отива на доктор.Преглежда го докторът и казва: - Съжалявам,обаче ти остават само 3 минути живот! Пациентът скочил,хванал доктора за яката и извикал: - Докторе,ти баща,ти майка,не можеш ли да направиш нещо за 3 минути,бе човек! Докторът отговорил спокойно: - Мога бе!Ще ти сваря едно яйце! Жена казва на мъжа си: - Знаеш ли че никотина е бавно действаща отрова? - А ти какво искаш, да пуша стрихнин ли? Иванчо питал един полицай . -Колко е часът? Полицаят му казал че е 5 без 20. Иванчо му казал в 6 ела да да та на е*а. Полицая го подгонил но Иванчо се скрил в дома си. Излязъл Баща му и ченгето му разказало за случката. Тогава таткото питал колко е часът , а полицая му казал 5 без 10. -Ми рано е още има още 10 минути ела по късно! Цитат от шефа: "Не съм казвал, че това е твоя вина. Казах, че ти ще понесеш вината за това." Блондинка кара колата сама за пръв път. По пътя нещо издрънчава, тя спира, взема го и го слага в багажника. Прибира се у тях и моли мъжа си да прегледа колата. - Колата е здрава скъпа, ама трябва да върнеш капака на шахта.