Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Марийка казала на Иванчо: - Иванчо ела днеска у нас, няма да има никой. Иванчо се зарадвал, облякъл се подобаващо, почукал на вратата на Марийка и то наистина нямало никой.
Иванчо и Марийка 3,337 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пролет е. Лисицата, вълкът и мечката седят под едно дърво и споделят живота си през зимата. Лисицата и вълкът проскубани, пребити, а мечката - дебела и лъскава. Лисицата: - Зимувах кокошарника. По една кокошка на седмицата хапвах, но гадните хора преброиха кокошките, разбраха, че има липси и поставиха капани - едва се измъкнах. Вълкът: - А аз в свинарника. По една свиня на седмицата хапвах, но хората ги преброиха, докараха кучета - едва избягах. А ти, Мецо, в бърлогата ли беше? - Ами, не, презимувах на един строеж... - ??? - Там е пълно с цигани. Кой ги брои въобще? Към скромно стоящо момиче отива младеж с горещ поглед: - Искам да се запозная с Вас! - Да... Но аз се срамувам... - Но аз страшно много искам да се запознаем! - Но аз се срамувам... Отчаян младежа си тръгва. Момичето отзад: - Ха! Толкова е искал, колкото и аз се стеснявах. Парите не са зло - злото така бързо не изчезва. Стоножка се оплаква на приятелката си: - Толкова много обичам да карам ски, но докато си ги сложа, зимата свършва... В Казанлък хората отглеждали много хубаво розово масло Ученик в 4-ти клас