Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Виж, Авраме! Ти си истински загубеняк! Колко години живееш на моя сметка, в моя апартамент, аз те храня, обличам те, пера те, да не говорим за факта, че спя с теб! - Сашке, а ти все още ме мислиш за загубеняк?
Семейни 3,240 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Светле, скоро ли ще излизаш в майчинство? - Не, Любче, от къде ти хрумна? - Ми то се вижда! Ха! Да не ми кажеш сега, че и приятел си нямаш?! - Имам си! Главен готвач в ресторант, а защо? Бащата на Иванчо го пита: — Какво правихте днес по математика? — Търсихме корен квадратен. — Стига бе! Когато аз бях в училище, също търсихме корен квадаратен! Все още никой ли не го е намерил… Мъж и жена пред клетката на горилата. Горилата седи на клона и зяпа жената. Мъжът я сръгва: - Я си разкопчай най-горното копче на блузата! - Но скъпи!?! - Нищо де, нищо, давай! Жената го разкопчава и горилата се ококорва. Мъжът: - Я сега още едно! - Но... - Моля те! Тя разкопчава още едно. Горилата се приближава до решетките вторачена в разкопчаната блуза. - Свали си сега блузата! - Е, не ти вече прекаляваш! - Но скъпа виж, моля те, за експеримента. Тя си сваля блузата. Горилата се хваща за решетките и започва да ръмжи. - Сега си свали едната презрамка на сутиена. Не, не, наистина настоявам! Жената сваля едната презрамка. Горилата реве с цяло гърло и скача по решетките. - Сега, моля те скъпа, свали си сутиена. Не, никой не гледа и само за малко. Жената много притеснено сваля сутиена. Горилата е в истерия и опитва да счупи решетките. Мъжът отива при клетката и я отключва. Горилата се спуска към жената. Мъжът: - А сега скъпа му кажи, че имаш главоболие... Една блондинка била фригидна и отишла на доктор за да се посъветва какво да прави. Влязла в една стая и започнала да обяснява какъв и е проблемът. Човекът отсреща и казал: - Съблечете се, ако обичате и се надупете. Блондинката се учудила, но изпълнила. Човекът зад нея си събул гащите и започнал да я чука. - Сега усещате ли нещо? - Ми не, нищо - отвърнала блондинката. Човекът извикал: - Пешооооо, я ела да видим тая пациентка се оплаква, че е фригидна. Пешо пристига, при което също си събува гащите и започва да я чука. След малко и Пешо пита: - Все още ли нищо не усещаш. - Абе нищо не усещам - отвърнала блондинката. - Че ква жена си ти бе - попитал Пешо. - Ами фригидна блондинка не стана ли ясно, ами вие кви доктори сте като нещо не разбирате? - Аааа... ние сме бояджиите - отвърнал Пешо. Пиян пътува в автобус и се опитва да завърже разговор. - Хубаво време, а? Никой не отговаря. - Май пролетта е дошла... Никой не отговаря. - А слънцето как грее! Пак никой не отговаря. - Е, като няма никой, да взема да се изпикая...