Разговор между двама дядовци:
- Сутрин, в деня на изборите – казва единият – ако ми е клюмнал наляво, гласувам за левицата, ако е надясно – за десницата.
- А ако сочи нагоре? – полюбопитствал наборът му.
- Еееххх… Ако сочи нагоре, кой ще се интересува от избори бе?!
- Виж, Авраме! Ти си истински загубеняк! Колко години живееш на моя сметка, в моя апартамент, аз те храня, обличам те, пера те, да не говорим за факта, че спя с теб!
- Сашке, а ти все още ме мислиш за загубеняк?