Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пиян мъж яде супа. Колкото и да е бил пиян, ококорил очи и заваляно завикал на жена си: - Жена, ела да видиш - лимончето има крила! - Мъжо, пак ли си стискал канарчето?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Старите хора вярват, че ако бъдат честни, добре работят и не извършват грехове, то след смъртта ще попаднат в НРБ.
Бисери
03.10.2017
3,312 прегледа
Следващ →
Още вицове
Прибира се един съпруг от командировка по-рано. Влиза в спалнята и гледа жена му стои гола на леглото, а до нея точно срещу него стои гол мъж с шапка на главата и му прави физиономии: - Къв си ти бе?!? - изненадано, но и ядосано попитал съпругът. - Ми, къв съм... - сваляйки си шапката - ...явно съм идиот, щот тая сутрин дадох 5000 долара за тая шапка невидимка...
В бара влиза полицай с гаджето си. Вади пищова, стреля във въздуха и извиква: - Внимание! Всички да оставят документите си по масите за проверка и да легнат на пода! Всички залягат. Гаджето прошепва нещо на ухото на полицая. Той казва: - Хм… Прощавайте… Сядайте си по местата. Забравих, че днес ми е почивния ден.
Поверие: ако на вашата чаша от кафе и чай вече са се появили годишни кръгове - ви е време да се ожените.
- За бъбреци пия бира. За храносмилане - бяло вино. За ниско кръвно - червено вино. За високо кръвно - коняк. При настинка - водка. - А вода не пиеш ли? - Не знам, още не съм имал такава болест
Един човек го заболял крака. Отишъл на хирург. - Трябва са отреже - отсякъл хирургът. Ужасен пациентът, решил да отиде при друг лекар. Влязъл при интерниста. Той мълчаливо му написал рецепта и му я подал. - Значи не е нужно да си режа крака? - обнадежден попитал болният. - Да, не е нужно. Пийте тези лекарства и той сам ще си падне.