Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
След авантюра в публичен дом, един се оплаква: - Абе ей, аз дадох 5 лв, а сте ми насадили въшки... - Ти за 5 кинта и калинки ли искаш?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Служителката в гражданското говори пред младоженците: -Бракосъчетавам ви за цял живот... -Е стига, де! - пресича я съпругът. - Тук сме, за да сключваме брак, а не да слушаме мрачни прогнози!
Семейни
03.10.2017
3,426 прегледа
Следващ →
Още вицове
Слаботелесен звъни в полицията: — Ало-о-о, помо-о-ощ! В стаята ми има муха! — Ами, изгонете я – съветва дежурният. След малко в слушалката се чува: — Къш, къш, птицо проклета!
Чужденец спира в едно забутано селце и пита местен жител: - На какво разстояние е най-близкият град? - На 2 километра птичи полет. - А на колко километра ще бъде, ако трябва да се ходи по земята и да се търкаля спукана гума?
- Каква е разликата между песимиста и оптимиста на гробищата? — Песимистът вижда кръстове, а оптимистът плюсове…
- Келнер, ние със съпругата ми отбелязваме 25 години съвместен живот. Някакво вино да ни препоръчате? - Кажете първо: искате да празнувате или да забравите?
Изпращат младеж в армията. Гаджето му казва: - Дай ми твоя фотография. Младежът търси в шкафчето си — нищо подходящо няма, само една фотография, на която приятелите му са го снимали гол. Той я разрязва наполовина и дава горната част на девойката: - Ето ти за спомен, извинявай, но беше малко намачкана. Тук се обажда баба му: - А на мен фотография? И аз искам. Е, бабичката е стара и сляпа, какво ли ще види? Дал й долната част на снимката. Бабката поглежда снимката и се облива в сълзи: - Ах! На дядо си си се метнал. Както винаги небръснат. Както винаги вратовръзката накриво...