Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В живота или чакаш, или чукаш..
Бисери 2,909 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама програмисти. Единия много унил и нещастен. Другия го пита: - Какво ти е бе колега? - Ами вчера се опитах да отворя сесия с гаджето, чаках, чаках ауторизация ама нищо не стана… - Абе, както ми говориш - май ти е изтекъл акаунта. Жена се кара на мъжа си: — Отново на сън изреждаше различни марки ракии! — Какво да правя, вече и на сън ли не може да поседя в кръчмата? - Къде жените са най-къдрави? - В Африка. Един казва на приятеля си: - Аквариумите са моята слабост. Мога с часове да наблюдавам екзотични риби. - А жената какво казва? - Не е нейна работа, с какво се занимавам в работата. Рано сутринта един пиян се качва в препълнен автобус и почва да си повтаря "Ебаси майката!". Минало, не минало и пак "Ебаси майката!" и така доста дълго време. На една от спирките се качва полицай и целият автобус се оплаква от псуващиа пиян. Отива полицаят да се разправя, а пияният му говори, говори и в един момент полицаят извиква "Ебаси майката!" Заинтригуван, целият автобус иска да знае какво става и пияният започва да разправя: -Ами родиха ми се две близначета...- целият автобус "Ооооо браво !" , пияният - донесоха ми едното детенце,а то бяло, красиво - целият автобус "Ооооооооо супер!" , пияният - донесоха ми и второто дете,а то ЧЕРНО!. Целият автобус в хор "Ебаси майката!".