Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителска реплика: - Извади си оная работа изпод чина, защото ако аз дойда да ти я извадя, на мен ще ми стане хубаво, а на теб не.
Бисери 3,241 прегледа
Следващ →

Още вицове

Петка и Чапаев стоят на двата бряга на реката. Петка крещи: - Чапаев, как да мина на другия бряг? Чапаев: - Петка, как може да си толкова тъп? Ти и без това си на другия бряг! Жътва е. Бай Пешо комбайнера отива на гурбет в северна България да жъне един месец с комбайна и казва на Иванчо: - Иванчо, оставям ви сами с майка ти един месец. Ако видиш, че идва някой непознат мъж при майка ти, отпаряй по една дъска от оградата. След месец нашият се връща. Доволен, напечелил парички, освен това оградата била цяла целеничка! Радост голяма за Пешо, като знае колко е шавлива неговата стопанка. - Е, как я карахте без мен? - Всичко е наред мъжо, липсваше ми много на мен и Иванчо, живи здрави бяхме, само някакъв простак изкраде дъските на оградата, та завчера заръчах да направят нова... Кроткото агне от две майки суче. В една гора, на една полянка си играели стадо гилигайзерчета. Покрай тях прелетял един фарфазоп и им казал, че хипотигровите парабадъбарчета ще ги нападнат... Гилигайзерите хукнали да бягат, ама един си забравил фарфафуйката и се върнал да си я вземе. Какъв е извода? Че джинджипляктор е машина за джпанки без никакжо съдържание на халва! В съда: - Обвиняеми, обяснете защо, след като сте разбили сейфа, сте взели само парите, а сте оставили бижутата? - Господин съдия, сега говорите точно като жена ми.