Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек отишъл на доктор да му направят пълни изследвания. Взели му кръв, мерили му кръвното и т.н. След половин час излиза доктора от кабинета си и казва: - Съжалявам господине, но ви остават 10… - Какво десет? Месеца, години…? - попитал пациента - 9, 8, 7, 6…..
Лекари 3,887 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ахил е може би най-великият боец на всички времена. Умрял е от едно слабо място наречено Ахилесова пета. Но няма Чъкнорисова пета. Има два типа логика, едната е мъжка логика, а другата не е никаква логика. - Ето, омъжвам се. Представям си колко мъже ще се разстроят. - Че ти за колко ще се омъжваш? Двама лекари клюкарстват за трети - "какъв лекар е тоя бе, колкото пациенти е имал, всичките ги е уморил". Двама инженери клюкарстват за трети - "какъв инженер е тоя бе, колкото мостове е построил, всичките са се срутили". Двама художници клюкарстват за трети - "какъв художник е тоя бе, пие 2 ракии и е под масата" Учителка пита децата: - Какви бихте искали да станете като станете големи? Иванчо: - Аз искам да стана дебил. Учителката, изумена пита: - Защо, Иванчо? - Като се разхождаме с татко в квартала, той постоянно казва: "Виж го тоз дебил, каква кола има, виж го тоз дебил каква къща има...