Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Клип със самозадоволяване на участник в BigBrother излезе в интернет линк ( не към клипа;-) -------- Чудели се познатите на Димитър( тоз с чекията) как да му кажат, че все пак го дават по телевизията как пердаши на живо :-) Накрая някак си успели да му съобщят, а той: - Ама знам бе, просто си правя кефа! Преди ме арестуваха за непристойно поведение като го правех пред публика, а сега стотици хиляди ме гледат, че и ми плащат... --------
Любими Герои 3,485 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос: Мъничко черно рови в земята. Що ето? Отговор: Сапьор търси мина. Въпрос: Мъничко черно лети в небето. Що е то? Отговор: Сапьор намерил мина. Извод: Който търси намира!!! Катаджия спира шофьор и му казва: - Превишихте скоростта, напишете обяснение за това на японски. Шофьорът казва: - Ама, аз не знам японски. Позамисля малко и подава талона си с 10 долара в него. Катаджията: - А-а-а, вече си го научил наполовина. В кабинета на доктора влиза пациент. Спъва се на прага. Чупи ръка. Крак. Разбива си главата. Допълзява до бюрото на доктора, показва се главата му едва-едва и казва: - Докторе, аз само да питам... Шефът на полицията пита подчинен: - Защо старшините Иванов, Петров и Тодоров не са днес на служба? - Ами, вчера имах рожден ден. Пийнахме с тях. После по телефона извиках такси за Иванов, Петров го изпратих на трамвая, а Тодоров взе метрото. - Но тук няма ни трамвай, ни метро! - Там е работата. Аз и телефон нямам. Къде са се запиляли умът не ми го побира. След вчерашната загуба на отбора му от Германия с 4:1, английският селекционер Фабио Капело заяви: - Ние допуснахме две грешки,които определиха загубата ни в мача - излезнахме на терена и играхме.