В ЦСКА назначили нов треньор, но отборът почнал с 5 загуби и се взело решение да се отиде при великия Димитър Пенев да го питат за съвет.Отишли при него, а Пената казал:
- Лесна работа, пускаш отбора на игрището да игарае срещу 11 варела, те ще вкарат много голове на варелите, ще им дойде самочувствие и ще почнат да бият и в шампионата!
Отива Пената на тренировка да види резултата от съвета си и пита новия треньор какво става, а човека отчаян казал:
- Остави бе, Пена, варелите ни водят с 3:0...
Форум на тема: " Какво е пълно фиаско?". Първи коментар:
"Това е, когато вървите по тъмна уличка, а насреща минава една красавица. В този момент минава автобус и красавицата се качва на него. Прецакан си отвсякъде!"
Втори коментар:
"Това е, когато вървиш по тъмна уличка, а насреща минава един невроятен красавец. В този момент минава автобус и той се качва на него. Прецакан съм отвсякъде!"
Трети коментар:
"Не сте прави! Пълно прецакване е, когато вървиш по тъмна уличка, зад теб някакъв едър мъжага те следва, а автобуса, така или иначе, никакъв го няма..."