Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Полицай върви по улицата. Минава под един прозорец, на който е закачена клетка с папагал. Папагалът се провиква: - Шибан полицай! Полицаят намира стопанина на папагала и го глобява. На следващият ден всичко се повтаря, на третия ден пак. Всичко това се харесало много на полицая, защото си имал непрекъснати доходи. След една седмица, обаче, минава полицаят, а папагала го няма. Отива при стопанина и пита: - Къде е папагалчето? - Аааа... писна ми да плащам глоби и го продадох. Ей там на другия ъгъл на улицата е вече, при свещеника... Полицаят бързо се отправя към новия адрес на папагала. Гледа папагала пак виси в клетка на прозореца. Минава покрай него - папагалът с наведен клюн, мълчи. Минава още веднъж, пак същото. Приближава се до прозореца и се провиква: - Това съм аз! Шибаният полицай, бе! Папагалът го поглежда и отговаря: - Късно е да се каеш, сине мой!
Животни 3,074 прегледа
Следващ →

Още вицове

В един автобус влиза един пиян. Той се оглежда с поглед тип "вий мене уважавате ли ма, а?" и най-накрая погледът му се спрял на една жена. Пияният се провикнал:<BR>- Вие сте грозна!<BR>Никаква реакция от страна на жената..<BR>- Вие сте много грозна!!<BR>Пак нищо.<BR>- Вие сте умопомрачително грозна!!!<BR>- Пък вие сте пиян - извикала жената.<BR>- Е да, ма аз ш’ изтрезнея пък вие.... Жена казва на мъжа си: Мъжо, нашата снаха изневерява! - Това си е нейна работа! Ама тя изневерява на нашия син! - Това си е негова работа! Ама тя му изневерява с теб! - Това си е моя работа! Ама ти ми изневеряваш на мен! - Това си е твоя работа! На Иванчо му дали за домашно да напише как се е появил на бял свят. И той питал майка си: - Мамо, как съм се появил на бял свят? - В зелка те намерихме! Иванчо питал и баща си: - Тате, как съм се появил? - В роза те намерихме! Накрая в съчинението си Иванчо писал: - Вече няколко поколения от моя род се размножават вегетативно, без да знаят за кефа от интимния живот... Ходих на фитнес и видях нова машина. Ползвах я час преди да се уморя. Проклетото нещо имаше всичко каквото си помислиш - Кит Кат, Сникърс, Баунти, чипс, дъвки... - Уффф, какво ни се случи вчера. Донасят ни един да го погребваме, а той ХОП! седна в гроба: каза Хоп-па! А аз съм жив! И като се почна... Всички се радват, смеят се, гърмят конфети, някой извади шарени балони, жена му плаче от радост... Въобще, с триста зора го погребахме.