Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама наркомани стоят на автобусната спирка и чакат. Автобусът се приближава, но ужасно бавно. Чакат, чакат - автобусът съвсем малко напредва. По едно време единият пита: - Абе тоя рейс ли се движи толкова бавно, или ние чакаме толкова бързо?
Разни 2,391 прегледа
Следващ →

Още вицове

- I love you! - Вярно ли? - Не, само си упражнявам английския... Един пиян човек си карал колата и се блъснал в един стълб. Доктора го пита: — Как се блъснахте в права магистрала без нито 1 кола да има? — Както си карах колата едни стълбове почнаха да пресичат и един не успя. Седят в ресторанта англичанка, немкиня и българка. Англичанката: - Когато хапвам от кремвирша, си спомням за моя Джон! Немкинята: - Когато хапвам от наденичката, си спомням за моя Фриц Българката: - Когато хапвам от салама, си спомням за моя Пешо! Немкинята и англичанката: - Не може да бъде!!! Българката: - Той просто работи в цех за колбаси, а вие какво си помислихте? Майка обяснява на дъщеря си урока по български език: - И така,съществително име означава нещо което можеш да видиш и да пипнеш,обикновено това е някакъв предмет.Глаголът е действие,нещо което правиш.Кажи ми сега какво е "мишка"? -Глагол, -Как така глагол,бе.Защо да е глагол? -А-а-а ,мамо,аз мишки не пипам. На изпит по история в руско училище, учителката пита едно от децата: - Кой е бил Чапаев? - Ами, той е бил предводител на негрите. - ??? - Ами да, нали е воювал срещу белите…