Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек влиза в очен кабинет: - Докторе, имам страхотен проблем с очите! - Споделете? - услужливо попитал Доктора. Човека започнал трескаво да се съблича. Тогава доктора смутено казал: - Г-не,т ука сме очен кабинет! - Знам, но наистина проблема ми е със очите! Отговорил пациента и продължил да се съблича. Когато останал чисто гол, той се надупил към Доктора и му казал: - Сега ще ви помоля да ми бръкнете в дупето! - Тук е очен кабинет, а не вътрешни болести..... = възмутено казал доктора. - Моля ви се Докторе, проблема ми наистина е с очите - проплакъл пациента. Постъпвайки профисионално, докторът си сложил една ръкавица и си вкарал средния пръст в дупето на човека. - По-навътре, Докторе... - подканил пациента. След което доктора си напъхал цялата китка. - Още по-навътре, Докторе.... - казал отново пациента. Докторът вкарал ръката си до лакътя, след което пациента възкликнал: - Тук ми е проблема, Докторе, при това положение ми се насълзяват очите!!!
Семейни 3,367 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви си Прасчо из гората и среща Пух, който е много щаслив. - Пух, защо си толкова весел, да не е поевтинял медът? Веселата физиономия на Мечо Пух става ехидна и зла, той вади отзад един сатър и тръгва към Прасчо: - Не, но свинското поскъпна! Въпрос: Какво е мъжът за жената? Отговор: Банкомат с вибратор. Бай Ганьо, Бай Иван, Бай Сотир решили да пробват колко ще издържат в една пещера в Родопите. И така дошъл моментът, когато храната свършила и Бай Иван казал: -Ще си отрежа раката за да има какво да ядем тази седмица. На следващата седмица Бай сотир предложил: -Така и така няма какво да ядем ще си изрежа пръсеца за да изкараме и тази седмица На по-следващата седмица Бай Ганьо си изкарал КУРА и другите двама казали: -ООооооо кренвирш, ще хапнем добре. Бай Ганьо: -Какъв кренвирш бе, ей ся ви правя по едно кремче и си лягате! Шеф и сервитиор приготвяли "Шоколадов Мус" Шефът казъл на сервитиора : - Дай ми шоколада . Сервитиорът казъл : - Шефе много е горчиво ! Шефът казъл : - Не бе тапанар зел си свинското ако ! Негър, студент в България пише на майка си: "Мила мамо, много ми е неудобно да живея на квартира, всичките ми колеги живеят на общежитие...", на което майка му отговаря: "Не се притеснявайсине, мама ще ти прати пари да си купиш общежитие..."