Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Човек не е ревнив, когато обича, а когато иска да бъде обичан.
Разни 1,147 прегледа
Следващ →

Още вицове

Електронните мозъци са по-умни от човешките: не работят без захранване! Между блондинки: - Напоследък имам някава тежест в корема, постоянно ми се гади. - Ходи ли на доктор? - Ходих, каза ще след 8 месеца ще мине! Млад аптекар отишъл да се обучава при друг, по-възрастен. Наложило се, обаче стария аптекар да излезе по работа. За да не стане грешка заръчал на младока да обслужва само най-леките случаи и излязъл. Върнал се след няколко часа и попитал заместника си: - Е, как мина работния ден? - Нормално. Имах три случая-един с разстройсво,един със запек и един с кашлица. - И ти какво им даде? - попитал с интерес стария аптекар - И на тримата дадох рициново масло - отговорил с гордост ученика. - Как на всички едно и също - ужасил се ветерана - Това са различни диагнози. - А, и тримата ги излекувах моментално. - Как така? - Ами този с разстройството се затича, после изведнъж спря и махна с ръка. - А този със запека? - Той си ходеше спокойно, но изведнъж се затича - продължил с обясненията си младия аптекар. - А този с кашлицата - вече отчаян попитал възрастния човек - И него излекувах! Ей го там, седи на ъгъла и не смее да се изкашля! Стандартна ситуация - съпруг се връща от командировка, съпругата е с любовник. Любовникът е на терасата. Мисли: “Какво да правя - да бях мушица, да не се забелязвам??” Глас свише: Дръпни си х** и ще станеш. Така и направил младия любовник. И наистина се првърнал в мушица. Не му стига обаче и си казва: “Ех, сега да можех и да излетя оттук!” Отново гласът свише: “Дръпни си *** още веднъж и ще излетиш!” Така и станало - излетял от терасата и кацнал на тротоара. И пак мисли: “Сега ако можех да се превърна отново в човек..” Дръпнал ГО! Гласът свише мълчи! Дръпнал отново! Гласът отново мълчи! Дърпа! Мълчание! Дърпа по-настървено! И тук гласът проговорил: - Млади човече, не стига че спите по време на моята лекция, ами и онанирате… Човек трябва да знае кога да млъкне и кога да спре! Учителски