Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж влиза в бензиностанция и пита: - Кой е шефът? - Аз! - Трябват ли ви работници? - Не, целият щат е зает. - Ами тогава нека някой да дойде най-накрая да ми напълни резервоара!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Доктор пита пациента: - Пушите ли? - Не. - Пиете ли? - Не. - А с жени?... - Е, да... - С напушени и пияни ли?
Професионални
03.10.2017
3,002 прегледа
Следващ →
Още вицове
Три баби се хвалят една на друга с внуците си: - Моят сигурно ще стане доктор! Все се боде с разни спринцовки. - А моят сигурно ще става биолог - все събира някакви треви, все нещо суши вкъщи. - Пък моят сигурно ще става летец - все си слага на носа някакви парцали, напоени с бензин и ми вика: - Айде, бабо, аз отлитам!
Вървят си две бабки през парка, и виждат зад едни храсти момиче да прави свирка на момче. Едната казва на другата: -Ау, виж го това дете бe, днес какво е лапнало, утре може и цигара да налапа!
Мъж и жена отиват при психолог. Мъжът се оплаква, че вече доста време с жена си няма интимна близост. Психологът помолил мъжа да излезе, за да поговори с жена му. След малко разговор тя признала: - Наскоро го съкратиха мъжа ми. Парите са ни малко. Всяка сутрина ходя на работа с такси. Шофьорът винаги ме пита: "Е, ще плащаме или какво..?!" Аз избирам "или какво..". Докато мине и "или какво...", и съм закъсняла за работа. Шефът ме вика в кабинета си и пита: "Е, ще се уволняваме, или какво...?!" Отново избирам "или какво..". На път обратно за вкъщи пак избирам "или какво...". А вкъщи вече съм без сили за мъжа си. Докторе, помогнете! Доктора: - Е, да разкажа на мъжа ви, или какво...?!
Пиян катаджия спира пиян шофьор на камион. — Гражданино шофьор, 10 пъти ви питам защо камионнат ви не е достатачно уплътнен и сипете товара по пътя? — Гражданино полицай, аз пък вече 10 пъти ви обяснявам, че съм от чистотата и опесачавам пътя заради поледицата.
Първия учебен ден. Госпожата: -Сега деца всеки ще разкаже какво добър е направил през лятото. Марийка: -Аз спасих едно коте от дървото. Криси: -Аз помогнах на една баба да премине през улицата. Гошо: -Аз Помогнах на баща ми да оправи колата. И така целия клас се изредил и накрая Иванчо става: -Еми госпожо аз спасих Марийка от изнасилване. Госпожата: -Браво бе, Иванчо! И как направи това? Иванчо: -Еми убедих я да ми пусне.