Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как спят децата в Косово? - Като заклани!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена крещи на мъжа си: - Трябва да съм била глуха и сляпа, когато съм се омъжила за теб! - Виждаш ли?! От толкова много заболявания съм те излекувал!
Семейни
03.10.2017
2,994 прегледа
Следващ →
Още вицове
По Татово време в едно ТКЗС леля Мара доячката обслужвала и дояла 100 крави. Дали и орден на труда и от града от телевизията се обаждат на председателя, че ще дойде екип да интервюира леля Мара. Вика я председателя и й казва: -Маро, утре идват да те интервюират, да се срешеш и да туриш новата рокля. -Ми , другарю председател, каква е тая дума, дето я рече? -Ами и аз не я знам к’во значи, ма Маро. Ти за всеки случай се подмий хубаво, щото знам как ти мирише шундата.
- Аз пък искам да се оженя за момиче, което има три сестри! - Защо? - Така ще ми се пада само четвърт тъща.
Прибира се Петко от поредния запой в месната крачма, когато започнало да вали ситен даждец. Ама му се допикало и отшъл до лакумицата да се изпикае. След 5-6 минути започва да вика жена си колкото му глас даржи: - Жено ела, че изтекох!
Народно поверие - ако лятото има много комари, значи ще качат данъците и наемите.
Съпруг и съпруга са плен на канибали. Докато човекоядците танцуват около обредния огън, мъжът прошепна на жена си: - Имам чувството, че тия ще ни изядат! - Виждаш ли, както винаги ти само за храна мислиш!