Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две флегми се срещат и едната пита: - Къде отиваш? - За хляб. А ти къде отиваш? - За охлюви. След сто години двете флегми пак се срещат и едната пита: - Ти взе ли хляб? - Ами аз докато го сложа в торбата и той мухяса. А ти взе ли охлюви? - Ами аз докато се наведа и те тъгъдък-тъгъдък и избягаха.
Слаботелесни 11,799 прегледа
Следващ →

Още вицове

Рота от шопи. Командирът дава заповед: - Отляво надясно - преброй се! и почват: - Първи! - Я до него! - Он до мене! - Я сам до тех .... Куцащ, бедно облечен мъж влиза в брачна агенция и заеквайки казва: - Искам да се оженя за красива, богата и вярна жена! - Трябва да знаете, че ако такажа жена се омъжи за вас ще е пълна идиотка! - Добре, нека да е идиотка. Двама борци се срещат и единия забелязва, че другия носи тиган на главата си! Пита го: - Абе, какъв е този тиган на главата ти бе, говедо? Другия отговаря: - Тефал мисли за всичко! Днес Международната конференция по мерките и теглилките прие нова мерна единица: 1 Бат. (съкратено от Батков). С нея се измерва арогантност и самодоволство... Камилче пита майка си: - Мамо, защо имаме две гърбици? - За да можем да издържим без вода дългите дни, през които прекосяваме пустинята. - А защо ни е такава дебела шията? - За да не ни е студено през нощта и да не ни е горещо през деня в пустинята. - А защо имаме такива големи копита? - За да можем по-лесно да ходим през пясъците на пустинята. - Мамо, за какво са ни всички тези екстри, след като живеем в зоопарка?!