Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Беше толкова добър астролог, че пиян се обаждаше на бъдещите си гаджета.
Бисери 3,131 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един Заек и един Бобър отишли на гарата. Бобърът се излегнал на релсите и заръчал на заека: - Зайо, аз ще легна на релсите, а когато доиде влакът ще ми кажеш. Понеже заекът заеквал, когато се задал влакът, заекът казал: - Иииииииииииииииииибахти как го размаза. Питат англичанин: - Защо във вашата страна няма антисемитизъм? - Просто ние не се мислим за по-глупави от евреите. Мъж влиза в аптека и пита аптекаря: - Абе имаш ли от онея релефните презервативи за по-силно усещане? - Да, разбира се, че имаме - казал аптекаря. - Добре дай ми един. Не, знаеш ли какво, я ми дай още един щото днеска на вечерята ще дойде целия и род и реших да изчукам и сестра и. Не, не, чакай, дай ми направо 3 презерватива щото и майка и е яка и не е за изпускане. - Както желаете господине. На вечерята мъжът не хапнал нищо. - Какво има скъпи, защо не ядеш нищо. - пиатла жената - Храната не ти харесва? - Не скъпа, харесва ми, но защо не ми каза по-рано, че баща ти е аптекар. Една мравка излиза от гората с гъсеница на гърба.Среща я друга мражка и я пита: - Абе,какво е това на гърба ти? - А,космодиск. Вкарват в килията нов затворник-крадец. Той оглежда обстановката и пита надзирателя: - За какво са тия решетки на прозореца? - Заради сигурността. - Вие не сте наред! Кой пък ще иска да обира затвора?