Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво е поп-фолк клип с изключен звук? софт порно
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
В неделя беше ден на траур и Нова телевизия много правилно излъчи "Забранена любов", защото тоя филм е пълна скръб.
Бисери
03.10.2017
3,105 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Мили, кажи, защо се ожени за мен? - Глупак бях. - А защо не се развеждаш? - Защото друга такава глупачка няма да намеря. - Виждаш ли, че вече не си толкова глупав.
Отишли двама съседи за риба и единия - хвърля, вади, хвърля вади, а другия нищо. По едно време му вика: - А бе комшо кажи сега как става тоя номер та и аз да хвана нещо? - Ще ти кажа, но обещай да не казваш на никой - отговорил му той. - Значи вечер когато жена ти заспи откъсваш няколко косъма от оная й работа, щото тука само на такова калве... Прибира се той у тях чака жена му да заспи и скубе няколко косъма... Тя се пробудила и рекла в просъница: - Еееее комшо, пак ли за риба бе...
Един човек умрял и като се качил на небето Свети Петьр му казал : "До вратата на рая има сто стъпала, ако на всяко стапало казваш името на жена, с която си правил секс,отиваш в рая,но ако и едно стапало пропуснеш - отиваш в ада" Мьжьт трагнал нагоре вървял,вървял и стигнал до последното стапало, и вече изброил имената на всички жени, с който е спал и мислил, мислил и накрая казал: "Еииии, ако бях ебал и Пена куцата, ся щях да съм в рая"
Има едно нещо, което мразя на Новата година, че пиша датата грешно първите три месеца!
- Не мога да разбера, как за един ден успя да направиш толкова глупости? - Ами станах много рано...