Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
При художника: - Господине, можете ли да ми нарисувате портрет, на който да изглеждам доста по-млада? - Разбира се, госпожо! Ако искате мога да ви нарисувам с кофичка и с лопатка за пясък в ръце!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Вълкът щеше да остане жив, ако не беше заприказвал в тъмната гора непознато момиченце с червена шапка...
Черен хумор
03.10.2017
1,762 прегледа
Следващ →
Още вицове
Радостта на албанския народ бе помрачена - Щатите замразяват отношенията си с Албания, докато не се върне часовника на Буш. ------- Джордж Буш разбрал, че са му откраднали часовника чак след като изгледал записа по телевизията.
Пътен полицай в Дъблин спрял пиян шофьор малко след полунощ. - Извинете, господине - като надникнал през прозореца на колата, казал полицаят. - Пили ли сте? - Естествено - отвърнал шофьорът. - По обяд обърнах пет половинки гинес с приятелите си, после се прехвърлих в бара на ОМали и цял следобяд пих уиски с бира за разредител. После ударих шест двойни брендита и накрая изпих няколко чаши с едни стари приятели, просто за компания. След това закарах един от приятелите си вкъщи и изпих няколко кутии бира там, защото не беше учтиво да му откажа. - Разбирам - казал полицаят. - Боя се, че ще трябва да ви помоля да слезете от колата и да надуете балона. - Защо? - попитал пияният. - Не ми ли вярвате?
В Казанлък хората отглеждали много хубаво розово масло Ученик в 4-ти клас
Tрябва да сме благодарни, че Господ не ни дава всичко, за което го молим...
Професор имал изпит по труден предмет. Цяла нощ някой му звъни през половин час по телефона - "Спиш а, спиш, пък аз чета ли чета." На следващия ден неспал професора провежда изпита. - Какво прави снощи? - Четох. - Двойка. Следващия. - Какво прави снощи? - Четох. - Двойка. Следващия. - Какво прави снощи? - Спах. - Тройка. Следващия.