Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама студенти преди изпит: — Научи ли? — Вчера до три през нощта съм учил… — Браво, сигурно всичко си научил! — Не, седнах да уча едва в два часа…
Студентски 4,262 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Пред мен се раэкрива страшна картина! - казва потресен екстрасенс на клиентка. - Утре вашият мъж ще эагине! - Да, да, знам това - отговаря посетителката. - А мен ще ме осъдят ли или не? Между приятели: - Според мен тази кокошка изглежда доста тъжна. Може би трябва да я заколим! - Смяташ ли че това ще я развесели? - отговорил другият. Що Е То? И.Д.С.П.Ж.П.Н.Ж.П. Н.М.К.Щ.У.С. Р.К.П.Н.Д.К.И.Щ.М.О. Е.З.Д.П.Д.Н.С.К.П.Л.З. С.Г.П.И. Н.К.У.Г??!?!? (АМИ СЕГА!??) Изпидирастял Дюстабанлийски Сифилистичен Проститут Жалко Подобие На Жена Приличащо На Мъж Който Ще Убия С Ръбести Камани Пред еН Де Ка (НДК) И Ще Му Оставя Един Зъб Да Пука Доматето На Село Като Правят Лютеница Заедно С Голи Ойлюви И Наиба Кот’ту (Котето) У Гърба! Две приятелки си говорят: - Съгласна ли си с израза: "Няма грозни жени, има малко пиене"? - В моя случай е много тънка границата между, когато започвам да се харесвам, и интоксикацията.. Рота войници каца на Луната. Старшината ги строява и им обяснява: - Онзи кратер вляво от мен виждате ли го? - Да. - Там ще ни е спалното помещение. А онзи вдясно? - Да. - Там ще ни е консерваторията. А онзи зад мен? - Да. - Там ще ни е обсерваторията. Някакви въпроси? Редник Иванов: - Разрешете да запитам. - Казвай, Иванов! - Спалното помещение е ясно - там ще спим, консерваторията е ясна - там ще си държим консервите, но за какво ни е обсерватория? - Идиоти, вие да не искате цялата Луна да обсерете!