Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама седят на маса в бар късно през нощта. На бара мадама седи на "кончето" леко разкрачена. Мъжете гледат, че под полата се чернее и се ловят на бас. - На бас, че е без бикини. - Глупости, с черни бикини е, личи си. Извикват сервитьора, дават му 5 лв. и го пращат да провери. Той изпуска кибрит, вижда връща се и вика. - Братчета, нито е с бикини, нито е без бикини - мухи са.
Семейни 3,101 прегледа
Следващ →

Още вицове

На празничная гуляй ми идват най-добрите идеи за убийство. Алфред Хичкок Коледа би бил много по-спокоен празник, ако човек можеше да е сигурен, че гостите няма да дойдат никога повече. Елизабет Джордж Каквото и да подариш, все ще ти се разсърдят. Ото фон Бисмарк Ако още веднъж чуя Тиха нощ, не мога да гарантирам нищо. Марк Твен Добре е брадвата, с която е отсечена елхата, да ти е подръка и на тържеството. Готфрид Келер Както се чува от добре информирани източници, в ада цари вечна Коледа. Хелмут Кватлингер Ах, как са за завиждане народите, които не познават коледния празник! Фридрих Ницше Отново идва Коледа. Боже, помогни ми да я изтърпя! Теодор Щорм Човек не остарява през годината, а по време на коледните дни. Грета Гарбо Видът на украсено коледно дръвче може да докара унило настроение и на най-веселия мъж. Жан Тати Американците, французите и българите правят състезание за най-добра реклама. Американците показват каньони, каубои и коне - "Marlboro". Французите показват ниви и лозя - френски вина. А българите показват жена, която прави кавал на борец. Той вече свършвал и си го бута да се изхвърли в устата й: - Смучи ма! - Не ща! - Смучи ма! - Не ща! - Ми кво искаш? - Швепс. Ескимос иска да се настани в хотел, но на рецепцията му казват: - Много съжаляваме, но нямаме свободни стаи. - А някой свободен хладилник тогава? Не очаквай много от огъня, който всичко изгаря. Не очаквай много от богатството, където всичко се изгубва. Не очаквай много от деня, когато Слънцето залязва. Не съжалявай за това, което помниш. Не се спирай да преброяваш прашинките по пътя. Не търси доброто, което съблазнява - то не е за тебе. Помни: ти не си пратен в света да разрешаваш всички противоречия, а си пратен да живееш. Ако научиш това, ти ще придобиеш много, а ако не научиш това, още много има да учиш. Новият свещеник се чувства неловко по време на изповедите, затова моли по-възрастния си колега да му прави компания. След няколко изповеди старият свещеник отправя следните съвети: - Скръсти ръце на гърдите си, подпри брадичката си с длан. Новият свещеник изпълнява това. - Опитай се да използваш фрази, като "Разбирам", "Да, продължавайте", "Как се почувствахте?" Новият свещеник изпълнява и тези съвети. Накрая старият свещеник казва: - Не мислиш ли, че така е по-добре, отколкото да се пляскаш по коляното и да възкликваш: "Без майтап? И какво стана после?"