Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво прави циганин пред компютъра? - Рови се в Recycle Bin-a.
Черен хумор 1,466 прегледа
Следващ →

Още вицове

Турист праща картичка у дома: "Ето ме в Италия, сниман пред статуята на Аполон в музея. Аз съм този с късите гащи". Две големи мухи си летели и едната казала: - Спри, влезе ми муха в окото! Заради хубавата Елена пламнала Троянската война.Заради нашата Елена пламнаха Миро-янските ревове. Хвалили се американеца,французина и бай Ганьо кой има по-голям кораб.Американеца: - Моят кораб е толкова голям,че обикалям с кадилак по паубата. Французина: - Моят е пък толкова голям,че обикалям със самолет по паубата. Бай Ганьо: - Аз нямам кадилак,нито пък самолет,но моят кораб е толкова голям,че готвачът слиза с подводницата в тенджерата да види дали е уврял фасула. В един бар двама мъже си говорят. — Мараба, братчет, айде да пием по едно. — За кое да пием? – попитал другият. — Ами ти къде живееш? — В квартал Възраждане. А ти? — А и аз съм от там, ха, какво съвпадение. — Барман, я налей по едно. — Кой блок? — 15-ти блок. — Ха, и аз живея там. — Барман, налей по още едно. — Кой вход? — 13 вход, а ти? — А и аз там. — Барман, дай по още едно. — А на кой етаж? — На петия, а ти? — И аз там. — Барман, дай по още едно. Тук друг мъж попитал бармана: — Абе, тези голямо сьвпадение направиха бе, какви са? — Абе, двама братя са. Чудят се как да се напият, не им обръщай внимание.