Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителката отива при Иванчо, разглежда му тетрадката, тъжно въздъхва: - Иванчо, много те моля - пиши четливо! - Аха! Сега помолите да пиша четливо, а после още ще кажете, че и без грешки!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Какво прави циганин пред компютъра? - Рови се в Recycle Bin-a.
Черен хумор
03.10.2017
1,466 прегледа
Следващ →
Още вицове
Турист праща картичка у дома: "Ето ме в Италия, сниман пред статуята на Аполон в музея. Аз съм този с късите гащи".
Две големи мухи си летели и едната казала: - Спри, влезе ми муха в окото!
Заради хубавата Елена пламнала Троянската война.Заради нашата Елена пламнаха Миро-янските ревове.
Хвалили се американеца,французина и бай Ганьо кой има по-голям кораб.Американеца: - Моят кораб е толкова голям,че обикалям с кадилак по паубата. Французина: - Моят е пък толкова голям,че обикалям със самолет по паубата. Бай Ганьо: - Аз нямам кадилак,нито пък самолет,но моят кораб е толкова голям,че готвачът слиза с подводницата в тенджерата да види дали е уврял фасула.
В един бар двама мъже си говорят. — Мараба, братчет, айде да пием по едно. — За кое да пием? – попитал другият. — Ами ти къде живееш? — В квартал Възраждане. А ти? — А и аз съм от там, ха, какво съвпадение. — Барман, я налей по едно. — Кой блок? — 15-ти блок. — Ха, и аз живея там. — Барман, налей по още едно. — Кой вход? — 13 вход, а ти? — А и аз там. — Барман, дай по още едно. — А на кой етаж? — На петия, а ти? — И аз там. — Барман, дай по още едно. Тук друг мъж попитал бармана: — Абе, тези голямо сьвпадение направиха бе, какви са? — Абе, двама братя са. Чудят се как да се напият, не им обръщай внимание.