Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Доктор се усмихва като вижда болния и казва: - Днес изглеждате много по-добре. - Изпълнявам указанието от обратната страна на шишенцето с лекарството. - А именно? - "Да се държи плътно затворено".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Тя: — Скъпи мислиш ли,че гризачите са тъпи и грозни животни? Той: — Да, мишленце сладко мое.
Семейни
03.10.2017
2,888 прегледа
Следващ →
Още вицове
Професор обяснява теорема: - Представете си стъклено кълбо. Не, не е задължително да е стъклено. А, впрочем, може и без кълбо...
Една баба е на смъртно легло. До нея седи дядото и й казва: - Не мога да живея без тебе, ако ти умреш, идвам с тебе! А бабата му вика: - Божке, недей да умираш веднага след мене, стой поне сериала да свърши и после да ми разкажеш какво е станало!
Златната рибка - това е фикция, тя не съществува, тя е измислица. И затова въпроса - къде да се хване, няма смисъл, oтговориха учените на Дж. Буш.
Трима приятели пътували със самолет, но горивото свършило. - Приятели, имаме само два парашута. Нека аз да взема единия, защото имам деца и семейство, които трябва да храня. - Добре, скачай. Скочил първия. - Вземай парашута и ти също скачай. - А, не. Няма да те оставя да умреш. - Няма, аз ще скоча след теб. - Как? Нали остана само един парашут? Нали Иван вече скочи. - Аз на Иван му дадох торбата с храна. Нали имал семейство да храни.
Клиент влиза в бар. Идва да го обслужи барман с широко и бузесто лице. Клиентът: - Ей, бармана с лице като задник, дай едно уиски! Барманът го изгледал на кръв, но му сипал едно уиски. След малко. - Ей, бармана с лице като задник, дай едно уиски! Барманът отново се въздържал и му сипал едно уиски, но когато това се потретило той не издържал, скочил върху клиента и го пребил. Клиентът лежи на пода, барманът седи на висок стол и пие сок със сламка. По едно време клиентът се надига и изломотва: - Абе, барман, като свършиш с клизмата, ще сипеш ли едно уиски?