Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
През нощта, на прозорчето на денонощна аптека мъж: - Госпожице, има ли презервативи XXXL? - О, господине, ама защо така през прозорчето... влезте, премерете!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Готов ли си за празниците? Поръча ли Дядо Коледа за децата, а Снежанка за теб?
Бисери
03.10.2017
3,440 прегледа
Следващ →
Още вицове
Да действаш в момент на страст е все едно да се впуснеш в море по време на буря
Няколко причини да избиреш български мач пред английски: 1. Достигаш лесно до оргазъм. Поне при повечето мъже е така при гледането на порно. 2. Запомняш лесно имената на футболистите. Всички са кютуци, лекета, идиоти, простаци и т.н. 3. Можеш да развиваш точноста си, като замерваш телевизора. 4. Цяла седмица ще имаш обща тема за разговор с приятели. Съдията! 5. По време на мача можеш да разходиш кучето без да рискуваш, че ще изпуснеш нещо интересно. 6. Гледаш 2 в 1. Екшън и футбол. 7. Не ти се налага да си напъваш мозъка за тактики и постройки, защото няма такива.
Гост на хотела към хотелиера. - В стаята ми има много плъхове! - Невъзможно! - Добре, ще сложим на земята бучка сирене и ще загасим лампата. След 10 мин. светват. На земята два плъха и един шаран. - За влагата ще говорим после...
До Варненския градоначалник Кирил Йорданов: -Господин Кмете! Предлагаме бул."Цар Освободител" в района на кв."Възраждане" да бъде прекръстен на бул."Черно море", защото е тъй гладък и равен като морето, но при силен вятър! Или пък "Смешна аеробика" Тъй като след последното "качествено" изпълване на дупките пътниците така подскачат на седалките, опитвайки се да опазят великденските яйца, че голям смях пада, когато се приземят на собствените си !
Спортен коментатор по Дарик радио: - Днес температурата в Сидни е 37 градуса. Тук дори мъртъвците поддържат нормална телесна температура.