Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Въпрос: Защо блондинките си мият главата на кухненската мивка? Отговор: Защото по правило зеленчуците се мият там.
Блондинки 3,379 прегледа
Следващ →

Още вицове

В час по психология учителят задава въпрос на учениците: - Някой от вас мислил ли е как иска да умре? Иванчо вдига ръка и учителят го вдига: - Аз искам да умра спейки, като дядо ми- казал Иванчо. - А как не искаш да умреш?- опитал пак учителят, доволен от отговора на Иванчо. - Като хората, които са се возили в автобуса му тогава...- отвърнал Иванчо. Жена се забавлява с войник. Пристига съпругът. Войникът се скрива на балкона. Стои там час-два, става му студено, и както е по униформа, влиза обратно в стаята. Съпругът крясва: - Какво правите тук?! - Моля запазете спокойствие. Имаше учение, и аз скочих с парашут, но понеже нямам опит, паднах на вашия балкон. Жената се преструва на изненадана: - Но как така?! - Успокой се, мила! - казва съпругът - вчера у Петрови трима геолози търсеха нефт в банята... Урок по физика. Учителката: - Може ли някой да каже вещество, което преминава от твърдо в течно състояние и после в газообразно? Иванчо: - Боб и грах... Една жена си хванала съседът за любовник. За да не ги хване съпругът й, те решили да пробият една дупка в стената между спалните и така да си вършат работата. Прибира се вечерта съпругът. Лягат си. Той заспива, а по едно време се събужда от стоновете на жена си. - Кво правиш, ма? - Абе нищо, нищо, спи си ти. Тука има една дупка в стената и от нея полъхва ветрец, който ми действа много приятно, та затова си пъшкам. - Я, дай да си сменим местата, че няма да ме оставиш цяла нощ да спя с твоето пъшкане - наредил мъжът. Разменили си местата, мъжът легнал с гръб към дупката и заспал. След известно време скача с ококорени очи: - Ти,на това ветрец ли му викаш, ма? Това си е цял ураган, чак гащите в задника ми издуха. Един рибар отишъл на реката да лови риба. Хваща го горският и казва: — Тук е забранен риболова. Глоба 50лв. — Ама чакай малко горски, аз не ловя риба, само си къпя червея.