Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Христо Стоичков решил да изпрати писмо до леля си,но за да не я обиди написал го цензурирано: - Мила,лельо...
Спортни 3,440 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза американец в един бар: - Двойно уиски! - Разбира се господине, но ви предупреждавам, че е много скъпо - казала барманката. - Нищо, нямаш проблеми! Изпил си американеца уискито, но нямал пари и затова си сложил ръката на барплота и казал: - Ето, режи! Повече тази ръка няма да пипне алкохол! След малко влиза един руснак: - Водка! - Да, ама е много скъпо. - Нищо, ти не се притеснявай! Изпил си водката ама нямал пари, затова си подал ръката и казал: - Ето режи, повече няма да посегна към алкохола. Влиза след малко българин. - Дай една ракия. - Скъпо е. - Абе дай една ракия ти казвам! Дала му барманката, той си изпил ракията ама нямал пари. Извадил си оная работа и казал: -Ето! Барманката притеснено попитала: - Ама да режа ли? - Как ше режеш ма? Духай! Тайната вечеря. Седят всички, ядат, говорят. А Юда все повече и повече пие. Накрая пада с лице в чинията и заспива. По някое време Исус и апостолите станали и си тръгнали. Келнерът буди препилия Юда и му дава сметката. Юда, гледайки празната маса: - И сега откъде да намеря тези 30 сребърника? - Майка ти няма никакво чувство за хумор. - Как разбра, скъпи? - Писах й преди седмица, че ще ми баде приятно, ако ни гостува. - И какво толкова? - Ами тя взе, че се съгласи, току-що ми каза по телефона, че пристига утре! Клиент разглежда менюто в ресторант и пита сервитьора: - Каква е разликата между тези пържоли, защо едната е два пъти по-скъпа? - По-скъпата се реже по-лесно. - По-мека ли е? - Не, даваме остър нож. putki