Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Кризата е голяма - даже Йордан Лечков не си е платил глобата(рушвета) на катаджиите. ---- С викове "Нагли лапачи!" Лечков посочил среден пръст на катаджиите и потеглил без документите си...
Бисери 3,369 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговарят двама пенсионери. Единият пита: - Помниш ли наборе, как в казармата ни слагаха бром в чая? - Да, защо? - На мен взе да ми действа. Две мутри спират на обществен паркинг, слизат от колите и единият пита другия: - Абе Буте, кви са тия капути на обувките ти? - Абе де да знам бе, снощи некой каза, че от педалите се хваща спин и аз за всеки случай. Любовникът се възмущава: - Това е, край! Писна ми да съм втора цигулка! - Не се пени толкова! Благодари се, че въобще си в оркестъра! Малък семеен бизнес,винарна. Жена му е икономист,но не може да разгадае мистерията. - Абе Гошо,документацията е изрядна,но 10 кила ракията ги няма, а в касата има само 1лев.Какво става тука? - Ракията съм я продал,и не съм взел нито стотинка от касата! - Я ми дъхни! - Хууууууу - Пил си! - Пил съм,ма не от наща,а от отсрещната винарна на Митака. Остави ни да си въртим бизнеса ма. - Как го въртите този бизнес? - С лева дето е в касата.Отивам при Митака,поръчвам си 1ракия, плащам си 1 лев,дава ми касова бележка и се прибирам на работното си място.Митака взема лева,идва при мен,поръчва си една ракия, плаща си,давам му касова бележка и се прибира на работното си място.После аз вземам лева,отивам при Митака,поръчвам си 1ракия, плащам си 1 лев,дава ми касова бележка и се прибирам на работното си място.Както виждаш,всички приходи и разходи са на лице. Ленин на конгрес: - Другари, комунизмът е на хоризонта!!! - А какво е хоризонт, Владимир Илич? - ..Хоризонт - това е една недостижима линия...