В кабинета на лекар влиза жена и влачи за ръка малката си дъщеричка:
- Докторе, виж дъщеря ми! Не мислиш ли, че лицето й изглежда малко глупаво, а и тази странна усмивка, която не слиза от него....
Докторът оглежда хубаво детето и казва:
- Госпожо, следващият път, опитайте да й връзвате плитките малко по-хлабаво....
Двама професори си говорят след сесията:
- Колега , ти колко студентки наеба за да им пищеш тройка?
- Само 6 тоя път , а ти?
- 30 колега , не те лъжа!
- Екак го правиш тоя номер бе?
- Просто късмет , случиха се повечето блондинки при мене
-хем тъпи , хем ебливи!