Един мъж имал шест деца и бил много горд със способностите си. Гордостта му стигнала дотам, че започнал да нарича съпругата си Майко на шестима, въпреки нейните възражения.
Една вечер те отишли на гости у приятели. В един момент мъжът решил, че е време да си тръгват и се зачудил как да намери съпругата си в тълпата. Накрая просто извикал с всички сили:
- Хайде да си ходим, майко на шестима.
Съпругата му се ядосала на липсата на такт и извикала в отговор:
- Веднага щом кажеш, баща на четирима.
Двама професори си говорят след сесията:
- Колега , ти колко студентки наеба за да им пищеш тройка?
- Само 6 тоя път , а ти?
- 30 колега , не те лъжа!
- Екак го правиш тоя номер бе?
- Просто късмет , случиха се повечето блондинки при мене
-хем тъпи , хем ебливи!