Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две бабички стоели на една пейка и едната казала: - Пено! Тук не ти ли мирише на мърша? Пеноо, Пеноо...
Семейни 3,616 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка чете статистика във вестник, че на всеки един час в Ню Йорк един човек е блъсван от кола. Блондинката си мисли "… Горкият човечец…" Вчера на заседание на столичния общински съвет отново е бил разгледан проблема с демографската ситуация в столицата. Отново е взето решение да се увеличат общинските такси и данъци докато количеството на живеещите в София не стигне по-рано приетата норма. Вървели четирима пича. Единия на кокаин, втория на хероин, третия напушен, а на четвъртия напълно трезвен. Вървели си те по улицата и пред тях една стена. Първия казал: - Хайде да я прескочим! - Не, по-добре да минем под нея! - казал втория. - Момчета, защо да се мъчим, тук ще купонясваме! - казал напушения. Накрая трезвения не издържал: - Абе, момчета, КАКВА СТЕНА!!! - Хайде да излезем някъде, хапване, пийване, да се повеселим? - Не, заплатке, още си прекалено малка, вкъщи ще си седиш! Блъскат се на светофар "Запорожец" и "Мерцедес 600". От "Мерцедеса" излизат четири говеда, а от "Запорожката" стар дядо. Мутрите му казват: - Дядка, ако утре по това време не ни донесеш 10 000 $, то с теб е свършено. Срещат се на следващия ден. - Дядка, донесе ли парите? - Синко, от къде да ги взема толкова пари? - Добре, направихме хубава сделка, за това ти опрощаваме 2000. Утре ще ни донесеш осем хилки. И си тръгнали. На следващия ден. - Къде са парите? Дядото жално обяснява колко е беден. - Добре, днес шефът е рожденик, утре да донесеш 5 000 и си свободен. На следващия ден. - Е, старчок, донесе ли кинтите? - Нямам толкова пари, много съм беден. Старшата мутра озверява: - Край, до тука беше. Пешо, застреляй го!... Дядото плаче: - Знаех си аз - днес тъщата има рожден ден.