Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Петко пита майка си: - Мамо наистина ли съществува черната роза? - Ами ти къде си я видял? - Има такова детско филмче. - Сине, това е просто анимация за ГМО-то!
Разни 3,859 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Спя. - Не спи, де. Хайде да си поговорим. - Утре ще си поговорим. Хайде да спим. - Но, писанчо. - Слънчице, спи ми се. - А аз така те искам. - Разказвай - как са нещата при теб? Блондинка се запознава с психиатър. Разговорили се и тя го пита: - Как познавате, че някой има психологически проблем? - Много просто. Задавам един и същ въпрос. - Какъв? - Елементарен: Христофор Колумб е направил три околосветски пътешествия. По време на кое от тях умира? - А задължително ли е въпросът да е от история? Министър седи до малко момиченци в самолета. Той се обръща към нея и казва: - Искаш ли да си говорим? Чувал съм, че полетите преминават по-бързо, когато човек разговаря. Момиченцето затваря книжката си и бавно го поглежда: - За какво точно искате да си говорим? - Ами, за нещо модерно, да речем за шистов газ. ... - ОК, добре, но може ли първо един въпрос? - Да, разбира се! - Конят, кравата и еленът всички ядат едно и също нещо: трева. Но акито на елена е като малки топченца, на кравата е плоско, а конят "произвежда" купчина суха трева. Каква е според Вас причината? - Ами ... нямам никаква идея. - Стомасите им са устроени различно. Но ... Вие наистина ли се чувствате компетентен да говорите за шистов газ, когато дори темата shit е твърде сложна за Вас? "Не ви заплашвам.....само поглеждам на кой етаж сме" Учител в ПТГ-Варна Професор към студентите: — Колеги дайте ми пример за неблагоприятна ситуация Георгиев: — Ами вървя по улицата късно вечер, пред мен красива жена, обаче автобуса идва и тя се качва в него преди да успея да направя каквото и да е. Петров: — Ами вървя по улицата късно вечер, пред мен много красив мъж, обаче автобуса идва и той се качва в него преди да успея да направя каквото и да е… Иванов: — Ами значи вървя по тъмна улица късно вечер, зад мен върви Петров, а тъпият автобус не идва и не идва…