Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно момче се обажда на приятела си? - Довечера сме у нас. Намерил съм две гаджета. Ще хапнем ще пийнем и после се сещаш. - Готини ли са мадамите? - Като пийнеш стават. Вечерта на вратата се звъни. - Брато чак толкова не мога да пия.
Разни 2,236 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътуват във влак старец и момиче.Седели си в купето, а момичето било с много къса пола, но не носело бельо.Дядото стоял, мълчал, но не се стърпял и се обадил: -Момиче, събери си малко краката, че да не ти литне птичето! А то му отговорило: -Спокойно, дядо,и да литне няма да кацне на твоя увехнал клон! Едно време е имало всичко щом всички приказки започват с „Имало едно време“… Малко дете пита баща-инженер: - Тате, ако счупя екрана на монитора ще се разлетят ли букви? - Не, сине, тези букви на монитора ги изкарва видеокартата, а мониторът има катодно-лъчева тръба, под действието на напрежението протича емисия електрони, които бомбардират фосфорециращия слой, и ако разбиеш екрана, то...хм добре, уговори ме, давай да опитаме! Шефът се обръща към свой подчинен: - Защо вчера не бяхте на работа? - Не се чувствах добре. - Носите ли бележка от лекаря? - Не. Вчера наистина бях болен... От БСП,канят една"независима"депутатка да влезе в тяхната парламентарна група. - Но аз,само веднъж в месеца вдигам червен байрак. - И ние само веднъж преди изборите вдигнахме червен байрак.