Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви Моисей из пустинята и води евреите... Стигат до едно място и той ги пита: - Харесва ли ви това място? Да останем тук и да създадем нашата държава, а? Всички евреи отговарят в хор: - Нееее, не ни харесва, много смърди тука... Продължава Моисей да ги води напред. Стигат до друго място. - Харесва ли ви това място? - Неее, много мирише... Вървят нататък. Стигат до трето място. - Харесва ли ви това място? - Да, тук не мирише. Установили се евреите на това място и до ден днешен се славят с доброто си обоняние, а арабите със смрадливите си нефтени залежи....
Разни 2,156 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка към сина си: - Рашили сме да купим вила, затова баща ти ще спре пиенето, аз пушенето, а ти какво ще направиш? - Аз мога да спра училището! Кратка история на медицината: 2000 г. пр.н.е. - Ето, изяш този корен. 1000 г. от н.е. - Не яж този корен, той е езически! Кажи тази молитва. 1850 г. от н.е. - Да казваш молитви е суеверно! Изпий тази отвара! 1940 от н.е. - В тази отвара има змийско масло! Глътни това хапче! 1985 от н.е. - Това хапче е неефективно! Вземи този антибиотик! 2000 от н.е. - Този антибиотик е синтетичен! Ето, изяж този корен! Полицай спира млада шофьорка за проверка. След като прегледал документите, накарал момичето да отвори багажника и започнал да изрежда на глас: - Такааа - аптечка, пожарогасител... госпожице, къде Ви е триъгълника?! Момичето засрамено и изчервено отговорило: Ами обръснах го за бала... Двама студенти в Техническия се срещат. Единият се обръща към другия: - Чудесно колело. Откъде го имаш? - О, - отвръща другия - вървях си оня ден и пред института една красавица на колело изскочи пред мен, слезе от него, хвърли дрехите си на земята и каза: "Можеш да имаш каквото поискаш от мен!" Първият студент го потупва по гърба и казва: - Правилен избор! Дрехите й едва ли щяха да ти станат! - Авраме, не разбирам, защо всички викат: "Павароти е толям талант! Ах, какъв глас!" А той пее фалшиво и фъфли. - Да не си му ходил на концерта? - Не бе, Мошето вчера ми го изпя.