Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви Моисей из пустинята и води евреите... Стигат до едно място и той ги пита: - Харесва ли ви това място? Да останем тук и да създадем нашата държава, а? Всички евреи отговарят в хор: - Нееее, не ни харесва, много смърди тука... Продължава Моисей да ги води напред. Стигат до друго място. - Харесва ли ви това място? - Неее, много мирише... Вървят нататък. Стигат до трето място. - Харесва ли ви това място? - Да, тук не мирише. Установили се евреите на това място и до ден днешен се славят с доброто си обоняние, а арабите със смрадливите си нефтени залежи....
Разни 2,157 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лорд Джон, съпругата му и малкия им наследник се разхождат в зоопарка. Спират пред клетката на слона. - Татко, какво е това, което виси на слона? - Това е хобот, сине. - Не, отзад! - Опашка, сине. - Не! Пред нея? - Нищо, нищо - намесва се миледи. - Да, разбира се! То за майка ти и това е нищо... - Чу ли за смъртния случай след приемане на Виагра? - Да, един идиот взел 12 таблетки! - И какво е станало с него? - С него нищо. Жена му умряла! Блондинка се оплаква: - Толкова много мъже, а толкова малко време. Полицията чука на вратата. Домакинът пита: - Какво искате? - Обадиха ни се, че тук се издевателства над Бетховен. Един човек имал много въшки и отишъл за съвет при лекар. - Докторе, какво да правя? Изтормозиха ме тия въшки! - Ето ти тука едно мазило, ще се намажеш и готово. - Ама то много скъпо бе, докторе! Нямаш ли нещо по-евтинко? - Няма... Ама да ти кажа, сещам се за един безплатен начин да се отървеш от въшките. Като пътуваш в градския рейс, трябва да намериш някой по-въшлив и от тебе. Долепяш глава до неговата, твоите въшки ще се сбият с неговите, ония ще изтрепят твоите и си готов. Така и направил човекът - намерил някаква въшлива циганка, долепил глава до нейната, чул някакво шумолене в косата си и си помислил: "Край! Отървах се!". Прибира се вечерта у тях, ляга си да спи и чува в косата си въшките да си говорят: - Ех, каква битка беше само! 50 от нашите загинаха! Ама взехме 200 пленници!