Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пожелания за Свети ВалентинТози човек, който обичаш в мене, естествено е по-добър от мен. Аз не съм такъв, но ти ме обичай и аз ще се постарая да стана по добър от себе си.
Пожелания 3,146 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обаждане в президентсвото: - Ало, трябва ли ви вице-президент? - Не. - Тогава защо го държите?! Част от коалиционното споразумение между НДСВ и БСП: "В случай, че бъдат разследвани сделките на правителството на НДСВ, то БСП дължи неустойка на НДСВ в размер на 1 000 000 000 лева..." Обама: Чу ли, избраха ме за президент! Секретаря: Чух. Поздравления, господин президент! Обама: Толкова много работа имам сега...Нищо, събота ще си отпочина... Секретаря: Събота ви е работен ден. Обама: Хммм... А неделя? Секретаря: Също работен. Обама: Излиза, че чак на някой празник ще почивам? Секретарь: На празниците също ще работите. Обама: Защо???! Секретаря: Защото сте негър, господин президент. В училище днешната тема била електричеството. Учителката попитала: -Деца кажете ми за какво използвате тока във вашите домове? Марийке кажи ти! Марийка казала: -Ми госпожа ние го ползваме за отопление! Браво Марийке. Я кажи ти Петърчо за какво ползвате тока? Петърчо: -Ми госпожо мама го ползва за скарата и прави страхотни кюфтета. Браво Петърчо! Погледнала Иванчо и му казала: -Ти няма ли да кажеш какво правите тока? А Иванчо казал с най голямо удоволствие: -Ми госпожо тока се яде. Учителката учудена: -как така тока се яде бе Иванчо? Иванчо: -ми така госпожо, всяка вечер като лягаме чувам баща ми да казва на мама... гаси тока и го лапай! ! ! Двама луди решили да избягат от лудницата, но трябвало да прескочат 100 стени: И така започнали да прескачат. На 33-тата единя казал: - Още малко остава давай! На 66-тата другия казал. - Айде почти успяхме! Вече на 99-тата пак първия казал. - Айде да се връщаме не мога повече!