Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Къде отиваш бе, Гошо? - На психиатър. - Защо,к акво ти е? - Да го питам защо откакто излязох от затвора все ми се ходи на гинеколог.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Съдията се обръща към обвиняемия: — Ето, виждате ли, ако по-рано бяхте направили пълни признания, щяхме да си спестим толкова труд. — Виждам. И господин съдията не обича труда…
Професионални
03.10.2017
3,194 прегледа
Следващ →
Още вицове
Между приятели: - Знаеш ли, че женати е бременна от мен? Ще станем роднини... - Не, ще станем квит!
Семеен разговор: - Скъпи, казаха ми, че имаш нова секретарка. На колко години е? - На 20. - Как се справя с работата? - Не много зле. - Кой я доведе? - Главният шеф. - Хубава ли е? Руса ли е? Слаба ли е? Как се облича? Мъжът, отегчен от многото въпроси, отговаря: - Бавно, много бавно...
На иванчо маъка му и баща му искали толкова много да се ебат, ама нема как кат живеят в гарсониера и Иванчо все при тях един ден маъка му се сетила и му казала да излезне на терасата и да вика с пълно гърло кой какво прави и започнал. Баба Сийка вари кампоти пред блока, на третия етаж пият ,а на последния етаж майката и бащата на Марийка праят секс и тя кат мен е излезла на терасата и гледа кой какво прави.
През Габрово минал другоселец. Спрял пред един магазин да си купи нещо за спомен. Избрал си стоката, попитал за цената и без да се пазари платил и си тръгнал. Доядяло го габровеца, загдето не предложил по-висока цена и викнал след куповача: - Хей, я ми варни стоката! Не ти ща парите.
Едно ангелче се стреснало и казало: - Ох! Изкара ми ангелите!