Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един пациент бил приет за електрошокова терапия на абсолютна аритмия. Но лекарят няколко дни се забавил и пристигнала съпругата на пациента да пита защо това още не е направено. - Чакаме разрешение от Енергото за електрошока - отвърнал лекаря.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
- Защо краката на слона са кръгли? - За да не пада в квадратни дупки!
Животни
03.10.2017
2,889 прегледа
Следващ →
Още вицове
Фродо и Билбо се срещнали след унищожението на пръстена. Билбо,със дрезгав и немощен от своята старост глас,запитва: -Къде е онова пръстенче,което ти подарих,моето момче? Фродо не искал да разказва през какви препятствия е преминал и да притеснява стареца,затова отговорил: -Съжалявам Билбо,но го загубих... Е,-казал Билбо с разбиране-Не е проблем...Я да си преровя чантата,аз тука някъде пазя оригинала...
Трима монаси се молят. Първият: - Господи, какво съм аз пред Теб? Прашинка, невидима с просто око... Вторият: - Боже, какво съм пред Твоето величие! Нищожен атом, изгубен в бездните на вселената... Третият: - Боже, какво нищожество съм пред Теб! Дребен червей... Първият смушква втория: - Виж го тоя - страда от мания за величие!
Младоженецът падна с лицето надолу в калта след вика на фотографа: "Тъщата си тръгна!"
Ако един мъж никога не е намирал в супата си коса, не бързайте да му завиждате. Може би жена му е плешива.
Два прилепа се събуждат посреднощ гладни за кръв: - Хайде за плячка! - казва единият. - Ааа, незнам, в тоя квартал се навъртат лоши типове. Мен ме е страх, нека утре вечер с другите, ще се наядем като свине. - Не ми трябват другите - казва първият и излита от дупката. След пет минути се връща целия в кръв. - Ооооо да не намери плячка? - пита страхливият. Другият го хваща и го води на входа на дупката. - Виждаш ли ей ония стълб? - Да. - Еми аз не го видях...