Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Защо краката на слона са кръгли? - За да не пада в квадратни дупки!
Животни 2,889 прегледа
Следващ →

Още вицове

Фродо и Билбо се срещнали след унищожението на пръстена. Билбо,със дрезгав и немощен от своята старост глас,запитва: -Къде е онова пръстенче,което ти подарих,моето момче? Фродо не искал да разказва през какви препятствия е преминал и да притеснява стареца,затова отговорил: -Съжалявам Билбо,но го загубих... Е,-казал Билбо с разбиране-Не е проблем...Я да си преровя чантата,аз тука някъде пазя оригинала... Трима монаси се молят. Първият: - Господи, какво съм аз пред Теб? Прашинка, невидима с просто око... Вторият: - Боже, какво съм пред Твоето величие! Нищожен атом, изгубен в бездните на вселената... Третият: - Боже, какво нищожество съм пред Теб! Дребен червей... Първият смушква втория: - Виж го тоя - страда от мания за величие! Младоженецът падна с лицето надолу в калта след вика на фотографа: "Тъщата си тръгна!" Ако един мъж никога не е намирал в супата си коса, не бързайте да му завиждате. Може би жена му е плешива. Два прилепа се събуждат посреднощ гладни за кръв: - Хайде за плячка! - казва единият. - Ааа, незнам, в тоя квартал се навъртат лоши типове. Мен ме е страх, нека утре вечер с другите, ще се наядем като свине. - Не ми трябват другите - казва първият и излита от дупката. След пет минути се връща целия в кръв. - Ооооо да не намери плячка? - пита страхливият. Другият го хваща и го води на входа на дупката. - Виждаш ли ей ония стълб? - Да. - Еми аз не го видях...