Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пожелания за 8 мартБъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални, обаятелни, най-неповторимите!Бъдете и добри, и строги, и слаби и силни! Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега! Пазете винаги вярата, надеждата и нея - мъдростта!
Пожелания 3,721 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо: -Мамо,мамо,тежи ли пръднята? -Не разбира се. -Значи съм се насрал. Всяко зло за добро. Обран е склад на едро, затова пък охранителят е минал последното ниво на "Angry Birds". Двама рибари. Единият пита: - Нямаш ли резервна плувка? - Защо ти е? - Защото моята е дефектна - през цялото време потъва. Един борец прибира джипа на шефа в гаража. Но джипа бил по висок от гаража. Чудил се борецът какво да направи, извадил бухалката и му свалил тавана с една педя. На другия ден шефа като видял джипа питал бореца: - Какво си направил с новия джип бре? - Ами, шефе не влизаше в гаража! - отговорил бореца. - Ами, що не му спадна гумите и не го избута вътре? - Щото отдоло влизаше, а отгоре не щеше... Един мъж си купил папагал и му вързал два конеца:син и червен.Когато някой дръпнел синия конец папагалът казвал "Здравей!" а когато някой дръпнел червения "Как си?".Веднъж поканил приятелката си (блондинка).Тя дръпнала синия конец и папагалът казал: -Здравей! После дръпнала червеният и той казал: -Как си! След това дръпнала и двата едновременно и папагалът казал: -Ша падна ма,гъско!