Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Блондинка в аптеката. - Дайте ми две хапчета виагра! - На вас пък защо ви е? - Не ми стават новите обувки.
Блондинки 2,890 прегледа
Следващ →

Още вицове

В час по физическо, учителката повтаряла на първокласниците: -Леви, леви... Един от учениците учудено попитал: - А, какво да правим с десния крак госпожо? Разхожда се двойка. Младежът, опасявайки се от сериозна връзка разсъждава на глас: - Миме, толкова ни е добре заедно, обичаме се, а бракът е само една формалност... Тя: - Наистина, бракът е само една формалност. Защо тогава да не се разпишем?! Човек поставил табела на входната врата: "Внимание, зло куче!!" Шегаджия минал, видял табелата и добавил отдолу: "Ама няма зъби.." На другия ден под надписа се мъдри друг: "Обаче смуче до смърт!!" В коридора на влак. Минаващ мъж минава покрай пушеща навън дама. И понеже е тясно.... ТОЙ: - Може ли? ТЯ: - МОЖЕ!!!! Но предпочитам първо поне да си научим имената. Грузинска веселба. Домакинът казва: - А сега Гиви ще произнесе тост! Става Гиви и казва: - Да пием! - и си сяда. След малко пак: - А сега Гиви ще произнесе тост! Гиви пак става и казва: - Да пием! - и пак си сяда. След още малко: - Вано да произнесе тост! Вано започва: - Уважаеми приятели! Всички ние сме се събрали тук в този хубав слънчев ден, за да празнуваме по един много добър повод... Домакинът го прекъсва: - Седни си. А сега Гиви ще произнесе тост!