Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Родените да пълзят летят върху родените да летят.
Бисери 3,140 прегледа
Следващ →

Още вицове

Англичанката: "Джон, не си джентълмен! Каза, че ще се прибереш в 8, а се прибра в 6!" Французойката: "Мишел, запознай се с новия ни семеен приятел!" Рускинята: "Ну, Ваня, это у меня в последний раз!" Българката: "Мите, за първи път ми е!" Циганката: "Асане, дай да му покажим на тоз как са прай любов, бе!" Има два вида мъже - цицофоби и цицофили. Цицофилите харесват жени с големи гърди. а цицофобите - мразят жени с малки. 7-8 циганчета ритат топка на улицата. Родителите им с гордост ги наблюдават. Капитана на отбора се провиква АТАКАААА,и всички хукват. Един от родителите сгълчава играчите: - Няма да викати атака ве бунаци,ши викати напреееед! - Що ва? - Атака e мръсна дума. След дискотека Марийка харесала Иванчо и го води вкъщи. Тяхните отсъствали от града. Влизат в коридора и Марийка направо в банята: - Аз ще се приготвя и идвам! Иванчо в този момент му се присрало ужасно. Няма къде, тоалетната и банята били общи! Зор ужасен!! Отваря вратата на хола, а на дивана лежи едно огромно куче. Изсрал се на средата на хола и си мисли: "Като дойде Марийка, ще помисли, че кучето се е изсрало..." Седнал в кухнята и чака. Излиза Марийка и го пита: - Що не отиде в хола? - Ами аз отворих вратата, там има едно голямо куче на дивана, а мен ме е много страх от тях! - Милият ми глупчо сладък. То е плюшено, ама нали изглежда като истинско... Шофьор минава на червено и моментално е спрян от катаджия. - Книжката, ако обичате. - Нямам - взеха ми я за шофиране в нетрезво състояние. - Талона на колата? - Вижте, колата не е моя, а собственикът, който ми я зае, не ми даде талона. - Кой собственика? - Не го познавам, но трупът му е в багажника... Катаджията, уплашен, веднага виква подкрепления, които обграждат спряната кола както по филмите. Шефът на полицията се приближава. Шофьорът му подава книжката си и талона на колата си, отваря багажника - няма труп. Шефът в недоумение пита: - Не разбирам, моят колега каза, че нямате книжка, колата е открадната и има труп в багажника! - Ами! Не му вярвайте! Той още малко ще каже и че съм минал на червено...