Младеж и девойка се запознали в една дискотека, отишли в квартирата на мадамата и се оправили. След това тя заплакала:
- Кой знае какво ще си помислиш за мен сега... А аз съвсем не съм такава!
- Не си, не си, вярвам ти! - утешил я той.
А тя още по-безутешно заридала:
- Ти си ми първият!
- Какво, първият с когото спиш ли?
- Не, първият който ми вярва!
Срещат се две планети. Една казва:
- Как е?
- Зле, - отговаря другата, - завъдиха ми се хора. Непрекъснато нещо правят, взривяват, ровят. Не се търпи!
- Потърпи малко. И аз имах. Ще ти мине...