Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един полицай спира едно пиянде с кола и му казва: -Защо караш пиян? -Ти така като ме гледаш мога ли да се прибера пеша?
Пиянски 2,070 прегледа
Следващ →

Още вицове

Час по български език. Учителката задава въпрос на децата: - Деца, кой ще ми отговори в кое време е изречението: "Вчера се омъжих"? Иванчо вдигнал ръка. - Кажи, Иванчо. - Ами... крайно време е госпожо. 8-ми март. Мъжът седи пред телевизора и чете вестник, а жената мие чинии. ИЗведнъж мъжът се сеща, че е 8-ми март, а даже подарък не е купил. Без да спира да чете, казва: - Остави, скъпа, днес е 8-март, утре ще си домиеш. - Имам три глави, една ръка и шест пръста - кой съм аз? - Един лъжец! 2 часа през нощта, бар, всичко е затворено. От дупката се показва немската мишка, оглежда се - няма котка, тичка към бара, налива си бира, изпива я на екс и с всичка сила тича обратно към дупката. След минута се показва френската мишка, оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си вино, изпива го и бяга към дупката. Мексиканската мишка - показва се, няма котка, бар, текила, дупка. Показва се руската мишка - няма котка, тича към бара, налива си 100 грама, изпива, оглежда се, няма котка, налива си втора, пие - няма котка, трета - няма котка, четвърта, пета... след петата сяда, оглежда се - все още няма котка, започва да разгрява мускулите и злобничко така си мърмори: "Ми ше го чекаме, деба маа му..." иванчо пита приятеля си -пешко родителите ти страхуват ли се от анамационни филми?-не. -щот моите като почне някое отиват в спалнята и се тресат от страх.