Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Моят мъж се сърди, когато не знае за какво харча пари. - Тогава му кажи. - Ако му кажа, просто ще побеснее!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Един полицай спира едно пиянде с кола и му казва: -Защо караш пиян? -Ти така като ме гледаш мога ли да се прибера пеша?
Пиянски
03.10.2017
2,070 прегледа
Следващ →
Още вицове
Час по български език. Учителката задава въпрос на децата: - Деца, кой ще ми отговори в кое време е изречението: "Вчера се омъжих"? Иванчо вдигнал ръка. - Кажи, Иванчо. - Ами... крайно време е госпожо.
8-ми март. Мъжът седи пред телевизора и чете вестник, а жената мие чинии. ИЗведнъж мъжът се сеща, че е 8-ми март, а даже подарък не е купил. Без да спира да чете, казва: - Остави, скъпа, днес е 8-март, утре ще си домиеш.
- Имам три глави, една ръка и шест пръста - кой съм аз? - Един лъжец!
2 часа през нощта, бар, всичко е затворено. От дупката се показва немската мишка, оглежда се - няма котка, тичка към бара, налива си бира, изпива я на екс и с всичка сила тича обратно към дупката. След минута се показва френската мишка, оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си вино, изпива го и бяга към дупката. Мексиканската мишка - показва се, няма котка, бар, текила, дупка. Показва се руската мишка - няма котка, тича към бара, налива си 100 грама, изпива, оглежда се, няма котка, налива си втора, пие - няма котка, трета - няма котка, четвърта, пета... след петата сяда, оглежда се - все още няма котка, започва да разгрява мускулите и злобничко така си мърмори: "Ми ше го чекаме, деба маа му..."
иванчо пита приятеля си -пешко родителите ти страхуват ли се от анамационни филми?-не. -щот моите като почне някое отиват в спалнята и се тресат от страх.