Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Като бях малък ми казваха:"Яж! Че няма да те вземат войник!"...Защо ядох?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Кучето на Бойко Борисов отдавна не си лиже само топките.
Политически
03.10.2017
3,531 прегледа
Следващ →
Още вицове
Някаква журналистка отишла да интервюира двама овчари, живеещи сами високо в планината. - И как издържате толкова време без жени? - Ами… земаш една дъска, пробиваш една дупка, слагаш малко вълна и ето ти женско… След няколко месеца журналистката отива пак, но единият овчар го няма. - Къде е приятелят ти? - Ами утепа"х го! - Защо бе човек!? - Ами праща ме за вода един ден… пък аз забравих кофата и се връщам… И кво да гледам - оня ми ти награбил мойта дъска и я оправя…
Много пиян мъж се прибира много късно вечерта вкъщи. Целият раздърпан, нацапан с червило. Започнал да се оправдава пред жена си. - Скъпа, всичко ще ти обясня. Първо, с приятели се видяхме да пием по бира. - Моят Супермен - казала жената. - След това гледахме мач. - Моят Супермен. - После ходихме да вечеряме. - Моят Супермен. - Ама защо все ме наричаш Супермен - не издържал и попитал мъжа. - Защото, само Супермен си обува слиповете отгоре върху панталоните.
Рано сутринта Михаил Горбачов излязъл да подиша чист въздух на балкона. От спалнята Раиса се провиква: - Миша, как не те е срам да стоиш отвън по гащи! - Ама ти виждаш ли ме? - Не, слушам "Гласът на Америка".
Каква е разликата между борец и картина? Разликата е,че едното е откачено, а другото закачено.
В училище не ми се отдаваха точните науки, затова и работя в метеорологичния център.