Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В едно село живял един старец, който се прославил с това, че можел да изпърди всяка мелодия. Веднъж дошли журналисти от националната телевизията, за да се убедят от първа ръка в таланта на стареца и да заснемат предаване за този феномен.Единият журналист пита: - Можеш ли "Бяла роза" на Славка Калчева? - Лесна работа - казал дядото и изпърдял много вярно "Бяла роза". Другият журналист: - А, "Ветрове" на Лили Иванова можеш ли? - Няма проблеми... Третия журналист: - А, класика можеш ли ? Например токата и фуга в ре минор, от Бетовен? - Това не го знам, дайте нотите ще опитам. Донесли му нотите, стареца ги гледал, гледал и накрая казал: - Няма да стане момчета... Тука на три места може да се насe*а.
Разни 2,566 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ловец се връща от лов с убита мечка. Приятелите започват да го разпитват: - Колко пъти стреля? - Десет тека. - А колко пъти уцели мечката? - Нито веднъж. - Ами тогава как умря? - От смях, защото не можех да я уцеля. Семейство на плаж. Родителите се пекат на слънце, а тъпото им синче си рови пясък. По едно време дебилчето пита баща си: - Тате, тате, къде е морето? - Ей онова там - и посочил. - Къде? - Абе, ей онова, синичкото, с лодките в него. - Къде? - пак пита дебилчето. Бащата вкарал сина си до колене във водата. - Ето, това е морето ! - Къде??? - недоумяващо попитало дебилчето. Бащата вече наистина се ядосал, хванал за врата сина си и потопил главата му във водата. - ЕТО ТОВА Е ВОДАТА, СИНЪТ МИ!!! След дълго плюене и давене дебилчето успяло да каже: - Но къде?! Чък Норис може да пука пуканки с поглед... Петка и Чапай бягали от белите. Достигнали една река и единственото спасение било да я преплуват. Петка се засилил да скача, но Чапай го спрял. Петка попитал: -Какво има бе? Да не ти е омръзнал живота? Хайде, по-бързо, ето ги белите. Чапай се завайкал: -Братко, помагай, имам голям проблем. Не мога да плувам. Петка, като добър приятел, го качил на гърба и двамата тръгнали да прекосяват реката. Като стигнали до средата, Петка извикал: -Ох, Чапай една риба ми влезе в задника. -Плувай, плувай Петка. Не е риба- отговорил му той Гошко пита баща си: - Татко, какво е традиция? - Традиция е това, което се предава от поколение на поколение. - Значи, моите гащи също са традиция.