Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Чувам, че сега МВР не просто ще се бори с корупцията, а й обявява война. Не разбирам, каква е раликата? — Как каква? На война е прието трофеите да се оставят за себе си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Само в България човекът, пиещ газирана вода на пейка, го считат меко казано за странен. А шофиращият кола пиян – нормален и готин!
Бисери
03.10.2017
3,004 прегледа
Следващ →
Още вицове
Из законите на Мърфи... Закон на Мърфи Ако нещо може да се обърка, то се обърква. Следствия: 1. Ако са предвидени четири възможни повреди, то винаги ще възникне и пета, непредвидена. 2. Оставени на себе си, нещата вървят от зле към по-зле. Намесата само ускорява този процес! 3. Винаги, когато решим да направим нещо, то е било необходимо преди това да се направи нещо друго.
Една жена чакала на вратата, с точилка в ръка, пияния си мъж да се прибере. След като се показал на вратата, тя започнала да го хока: - Всеки ден едно и също! Прибираш се пиян след полунощ и лягаш да спиш без да продумаш и дума! А мъжът се обадил: - Виж сега, жена. Всяка вечер ти ме чакаш с точилката на вратата и ми се караш, а аз пия един ден винце, на другия - ракийка, на третия - мастичка... Кой всъщност прави едно и също?
Жената е като буря - започва с леко подухване, а накрая ти отнася и къщата.
Гражданско дело. Съдията изслушал едната страна : - Прави сте! - отсъдил. Изслушал и другата страна: - М, да, и вие сте правви - отсъдил отново. - Ваша чест, не може и двете страни да са прави - плахо възроптал помощникът му. Съдията се почесасл и добавил: - Абе и ти си прав...
Учителката ми каза: - Доведи баща ти! Доведох го. На другия ден мама ми каза същото.